Uuest hooajast kolm laenutuspaati

Käesoleva aasta kevadel, kui õnnestub Kuremaa Allika paadisild paika saada, oleme suutnud laiendada mobiilse paadilaenutuse kuni kolme paadi kasutamiseni. Selleks on meil kolm täiesti erinevat sõudepaati – Kasse 430R, Pella Fjord ja LingaLaid 450.

Eelpool nimetatud paate saame pakkuda 3-5 liikmelistele seltskondadele (inimeste arv paadi kohta). Kokku on võimalik kolmele paadile mahutada lõbusõiduks laenutamisel 12 inimest. Kalastajate korral on selleks mahuks 10 inimest.reklaam_paat

Hetkel laenutamise lingil olev hinnakiri vaadatakse hooaja alguses uuesti üle, kus võib tulla muudatusi.

Kuidas toimub paatide laenutamine?

Selleks on tarvis teha telefonikõne numbril +372 5916 1510 ja broneerida omale sõudepaat vähemalt 2 tundi ette. Nii toimides on teil võimalus paat laenutada soodsamalt.

Kui soovite laenutada ilma ette teatamiseta, siis tekitab see lisakulutusi ja me ei saa kindlad olla, et suudame teile paati pakkuda. Nimelt pakume paatide laenutamist soodsamalt kui konkurendid just seetõttu, et meil pole reaalselt inimest, kes 24/7 kohal oleks. Kuid selle eest püüame telefonile laenutamise huvilistele vastata ööpäevaringselt.

Meeldivate elamusteni Kuremaa Allika paadisillal ja järvel!