Muud teenused

MUUD SADAMAALA TEENUSED:

Teenusühikhind
Grilliala kasutamine ja käimla (sisaldab puid)3h10€
Saun, grilliala ja käimla (sisaldab puid) – põhjalikuma hinnakirjaga tutvu SIIN.3h50€
Telkimine ja käimla (üks telk)ööpäev5 €
Ööbimine ja käimla (auto; haagis; karavan)ööpäev10 €
Kämping ja käimla (kämping valmimisel)öö/inimene10€

Grilliala kasutamine

Grilliala kasutamiseks on hinna sees grilli ja lõkkeaseme puud.
Pärast grilliala kasutamist korista ala ja paiguta tekkinud praht prügikasti. Prahi prügikasti mitte mahtumisel võta see endaga kaasa. Välikäimla kasutamise võimalus.

Telkimine

Telkida on lubatud sadamaala piires, soovituslikud kohad – pruuni aiamaja esine ja rohelist kämpingumaja ümbritsev haljasala. Välikäimla kasutamise võimalus.

Ööbimine

Ööbimise alla kohaldub autoga, haagisega või haagissuvilaga ööbima jäämine. Soovituslikud kohad parkimiseks sadama parkimismuul ja rohelise kämpingumaja ümbritsev haljasala. Välikäimla kasutamise võimalus.

Majutus kämpingus (valmimisel)

Ööbimine rohelises kämpingumajas, mis on 17,3m2 ja kuni neljale. Kaks narivoodi kohta ja kahene diivanvoodi. Välikäimla kasutamise võimalus. Sisaldab grilliala kasutamise õigust, kui ala ei ole eelnevalt kasutuses.

Joogivesi (allikas)

Kuremaa Allika paadisild ja sadam on oma nime saanud alal asuva allika järgi, kus torust voolavat vett on aastakümneid kasutatud joogi- kui ka kastmisveeks.

Telgid ja õllemööbel

Võimalik ettetellimisel kohapeal üles seada teie pisema grillipeo jaoks Pop-UP telgid 4x8m ja õllemööbli komplektid, mis sisaldavad ühte lauda ja kahte pinki.

Info ja broneerimine: 5916 1510 või laenuta@kuremaa.eu