Kümblustünnid haagisel

1,8 x 1,8m 8-nurkne kümblustünn

Sisemõõdud: sügavus 1m; istumisosa sügavus 0,7m
Maht: 1200L
Inimeste arv: 5-7
Värvus:
Kütteaeg: 5-38°: 1,5-2,5h
Kirjeldus: Tegemist on sügava kümblustünniga, kus õlad ei jää veest välja.
Viimistlus: Puidust immutatud põhjatalad, immutatud raam ja süvaimmutatud pruunist terrassilauast vooderdus

Hind: 4600€

2,4 x 1,8m 8-nurkne kümblustünn

Sisemõõdud: sügavus 1m; istumisosa sügavus 0,7m
Maht: 1800L
Komplekti kaal: kuni 600kg
Inimeste arv: 7-10
Värvus:
Kütteaeg: 5-38°: 2-3,5h
Kirjeldus: Tegemist on sügava kümblustünniga, kus õlad ei jää veest välja.
Viimistlus: Puidust immutatud põhjatalad, immutatud raam ja süvaimmutatud pruunist terrassilauast vooderdus

Hind: 4900€

Haagisel kümblustünni standardkomplekt sisaldab:

  • merealumiiniumist (AlMg3) 3mm välisahi (40kW), veest tühjendusava ahju alaküljel – kiire kütmisaeg ja kõrge töökindlus
  • 2m korsten
  • metallist liitmikega ja kraaniga äravoolu-, täitmistoru tünni küljel
  • panipaik (1tk) haagise taga keskosas
  • teisaldatav trepp koos transpordi asendi kinnitustega
  • tugijalgade otsakorgid
  • numbrimärgi alus
  • uus sihtotstarbeline keevisraamil haagis – Saunahaagis CP300-L/flat

Vali haagisel kümblustünnile sobiv lisavarustus SIIT!


Hinnad sisaldavad käibemaksu!

Hinnale lisandub maanteeameti büroos haagise esmane registreerimine (93€) kliendi nimele ja liikluskindlustus kliendi valikul. Klient on haagise esmane omanik registris.

Haagisele järgi tulekul soovitame tutvuda lähima Maanteeameti büroo lahtioleku aegadega, et planeerida haagise arvele võtmine kohalikus büroos. Maanteeameti Jõgeva büroo lahtioleku aegadega saab tutvuda siit

Tegemist on liiklusseaduse mõistes koormaga platvormhaagisel – tootjapoolne kiirusepiirang kuni 110km/h.
Tegemist on B-kategooria juhtimisõigusega kasutatava haagisega.


Valmistame haagisel kümblustünne oma rendihaagiste kasutajakogemusest ja nende tootmisest ning läheneme igale haagisel kümblustünnile individuaalselt, et muuta iga valmiv toode veelgi läbimõeldumaks.

Meie haagisel kümblustünnil on baasvarustusena külge ehitatud metallist äravoolu-, täitmistoru haagise küljele. Äravoolu toruühendus lõpeb kümblustünni küljel all, millele on mugav ligipääs nii tünni omanikul, kui ka teie tulevasel kliendil – ei pea haagise alla ronima ega vette, et kork eemaldada. Sama mugav on ka meie poolt haagisel kümblustünni komplektil kasutatav kümblustünni välisahju põhjakorgi eemaldamine ja ahju veesärgi tühjendamine jääkveest. Töökindel ja ennast pika kasutusajaga haagisel kümblustünnidel tõestanud 3mm merealumiiniumist (AlMg3) kümblustünni välisahi on kümblustünnide puuküttel ahjudest üks võimsamaid, lausa 40kW. Just see ahi on kõige sobilikum haagisel kümblustünnidele, sest ahjul on minimaalselt liikuvaid osasid, mis liikumisega kaasneva hõõrdumisega võiks ahju eluiga vähendada. Ahi säilitab oma välimuse ja töökindluse ka aastaid rendiäris vastupidades, tähtis on vaid õige hooldus ja hoolikalt enne kümblustünn veega piisavalt täita ning alles siis ahjus puudele tuli alla.

Pakume haagisel kümblustünnidele ka sõiduks kasutajamugavaid ja katte alla peitu jäävaid topsihoidjaid. Sinna sobib nii peenem veinipudel, pokaal, erinevad plekkpurgid, kui ka plast- või klaastaarana karastus- ja vägijoogid.

Elektriühenduste korral on võimalik pakkuda kahte lahendust – ainult LED valgusega on võimalik lahendada elektritoide aku paigaldamisega tünni alla tehtavasse kappi. Teisel juhul lahendame kliendi elektrivõrgust toitega, sellisel puhul saavad kogu tünnile vajalikud elektriseadmed oma toite kliendi kodusest elektrivõrgust. Teostame parima võimaliku lahenduse, kasutades veekindlaid ja turvalisi ühendusi ning mis peamine,  elektrikilp koos kaitsmega on meie süsteemis kasutusel kohas, kus see koos lisamaandustega oma tööpõhimõtet reaalselt täidab (saadaval lisavarustusena!).

Tellides soovitame jälgida lisavarustuse nimekirja ja valida sealt teile sobilikud lisalahendused. Rendiäriga alustamise korral soovitame alati panustada kliendi kasutajamugavusele ja tule- ning elektriohutusele. Paha ei tee ka see, kui ette mõelda talveperioodile ja meie põhjamaisest kliimast tulenevale lisavarustusele panustada (soojustusele, soojustatud kattele, küttekaablile äravoolutorul), et kiirendada vee kütmisele kuluvat aega ja vältida tünni rentimisel kaasnevaid teadmatusest tingitud võimalikke rikkeid – külmakahjustused.