Kümblustünnid haagisel

1,8 x 1,8m kümblustünn 5-7 inimest

Sisemõõdud: sügavus 1m; istumisosa sügavus 0,7m
Maht: 1200L
Inimeste arv: 5-7
Värvus:
Kütteaeg: 5-38°: 1,5-2,5h
Kirjeldus: Tegemist on sügava kümblustünniga, kus õlad ei jää veest välja.
Viimistlus: Puidust immutatud põhjatalad, immutatud raam ja süvaimmutatud pruunist terrassilauast vooderdus

Hind: 3600€

2,4 x 1,8m kümblustünn 7-10 inimest

Sisemõõdud: sügavus 1m; istumisosa sügavus 0,7m
Maht: 1800L
Inimeste arv: 7-10
Värvus:
Kütteaeg: 5-38°: 2-3h
Kirjeldus: Tegemist on sügava kümblustünniga, kus õlad ei jää veest välja.
Viimistlus: Puidust immutatud põhjatalad, immutatud raam ja süvaimmutatud pruunist terrassilauast vooderdus

Hind: 3800€

Haagisel kümblustünni standardkomplekt sisaldab:

  • merealumiiniumist (AlMg3) välisahi (40kW), veest tühjendusava ahju alaküljel
  • 2m korsten + kuumakaitse
  • metallist liitmikega ja kraaniga äravoolu-, täitmistoru tünni küljel
  • hooldusluuk ja panipaik 1tk
  • teisaldatav trepp
  • PVC kate
  • uus sihtotstarbeline keevisraamil haagis

Vali haagisel kümblustünnile sobiv lisavarustus SIIT

Hinnale lisandub haagise esmane registreerimine kliendi nimele ja liikluskindlustus. Klient on esmane omanik registris.
Haagisele järgi tulekul soovitame tutvuda lähima Maanteeameti büroo lahtioleku aegadega, et planeerida haagise arvele võtmine kohalikus büroos. Maanteeameti Jõgeva büroo lahtioleku aegadega saab tutvuda siit:
Tegemist on liiklusseaduse mõistes koormaga platvormhaagisel.
Tarneaeg on kuni kolm nädalat.

Hinnad sisaldavad käibemaksu!

Valmistame haagisel kümblustünne oma rendihaagiste kasutajakogemusest ja läheneme igale haagisel kümblustünnile individuaalselt, et muuta iga valmiv toode veelgi läbimõeldumaks.

Meie haagisel kümblustünnil on baasvarustusena külge ehitatud metallist äravoolu-, täitmistoru haagise küljele. Äravoolu toruühendus lõpeb kümblustünni nurga all, millele on mugav ligipääs nii tünni omanikul, kui ka teie tulevasel rentijal – ei pea haagise alla ronima ega pärast pidu uuesti tünni vette ronima, et kork eemaldada. Sama mugav on ka meie poolt haagisel kümblustünni komplektil kasutatav kümblustünni välisahju põhjakorgi eemaldamine ja ahju veesärgi tühjendamine jääkveest. Töökindel ja ennast pika kogemusega haagisel kümblustünnidel kasutamisega tõestanud merealumiiniumist (AlMg3) kümblustünni välisahi on kümblustünnide puuküttel ahjudest üks võimsamaid lausa 40kW. Just see ahi on kõige paremini sobiv haagisel kümblustünnidele, sest ahjul on minimaalselt liikuvaid osi, mis liikumisega kaasneva hõõrdumisega võiks ahju eluiga vähendada. Ahi säilitab oma välimuse ja töökindluse ka aastaid rendiäris vastupidades, tähtis on õige hooldus ja hoolikana enne kümblustünn veega piisavalt täita ja alles siis ahjus puudele tuli alla.

Pakume tünnidele ka sõiduks kasutajamugavaid ja katte alla peitu jäävaid topsihoidjaid. Sinna sobib nii peenem veinipudel, pokaal, erinevad plekkpurgid, kui ka klaastaarana karastus ja vägijoogid.

Elektriühenduste korral on võimalik pakkuda kahte erinevat lahendust – ainult LED valgusega on võimalik lahendada elektritoide aku paigaldamisega tünni alla tehtavasse kappi. Teisel juhul lahendame kliendi elektrivõrgust toitega, sellisel puhul saavad kogu tünnile vajalikud elektriseadmed oma toite kliendi kodusest elektrivõrgust. Teostame parima võimaliku lahenduse, kasutades veekindlaid ja turvalisi ühendusi ning mis peamine, rikkevoolukaitse on meie süsteemis kasutusel kohas, kus see ka koos lisamaandustega oma tööpõhimõtet täidab (saadaval lisavarustusena!).

Tellides soovitame jälgida võimaliku lisavarustuse nimekirja ja valida sealt teile sobilikud lisalahendused. Rendiäriga alustamise korral soovitame alati panustada kliendi kasutajamugavusele ja tule- ning elektriohutusele. Paha ei tee ka see, kui ette mõelda talveperioodile ning meie põhjamaisest kliimast tulenevale lisavarustusele panustada, et vältida tünni rentimisel kaasnevaid teadmatusest tingitud võimalikke rikkeid – külmakahjustused.