Haagissuvila ja telkimine

Haagissuvilaga tulijad saavad parkida Kuremaa rannaparkla murualal, kus on karavanidele ettenähtud elektriühendused (230V, 10A). Elektrivarustusega parkimiskohti haagissuvilatele saame pakkuda kuni kaheksale.

Olenevalt haagissuvila ülesehitusest on kokkuleppel võimalik täita haagisuvila paake puhta veega ja tühjendada ka reoveemahutit.

Telkida on lubatud puhkealal omale vabalt valitud kohas. Eelneval konsulteerimisel on võimalik telkida ka rannaala lõkkeplatsil ja ranna saarekesel – nendes kohtades telkimisele rakendub tingimus, et telgi tohib üles panna pärast rannapäeva ehk pärast kella 20 õhtul. Telk peab olema kokkupakitud kella 11ks järgmisel hommikul. Rannapäeval kella 11.00-20.00 ei ole ranna lõkkeplatsil ja ranna saarekesel telkimine lubatud!

Telkimine on rangelt keelatud rannaliival ja sellega külgnevatel aladel.
Ära tee lõket selleks mitte ettenähtud kohal!

Haagissuvilaga parkimis- ja telkimissoovist teavita personali ja arvelda Kuremaa rannamajas. Tasumine on ettemaksena sularahas või kaardiga. Palun teavita oma kohalolekust personali: rand@kuremaa.eu või telefonil (+372) 5916 1510 (24h).

 teenus ühik  hind
Parkimine (ööbima jäämine ilma majutuseta) ööpäev 5 €
Haagissuvila parkimine (kogu puhkeala territooriumil) ööpäev 5 €
Haagissuvila parkimine, WC, elekter ööpäev 15 €
Haagissuvila parkimine, WC, elekter 3 ööpäeva 40 €
Haagissuvila parkimine, WC, elekter 5 ööpäeva 60 €
Telkimine (telk), WC, elekter (telkides haagissuvila platsil) ööpäev 10 €

Ettemaksu on võimalik sooritada FORLAK OÜ kontole: EE027700771003045346 selgitusega “telkimine või haagissuvila ja päevade arv”. Peale ülekande sooritamist palume saata maksekinnituse e-mailile: rand@kuremaa.eu. Telkijate ja haagissuvilaga tulijate kasutuses on ööpäevaringselt hästi hooldatud kuivkäimla. Olemas on ka pesemise võimalus. Vajadusel leiame võimalusi ka täiendavate soovide rahuldamiseks.