Kämping

Majutus kämpingus (valmimisjärgus, kuid kasutatav)

Pakume klientide tungival soovil juba praegu veel renoveerimisjärgus kämpingus ööbimist. Kämpingus on ehituslikult veel mõned pisiasjad teha – liistud, kööginurga paigaldus, küttesüsteemi lisamine ja püsiva voolusüsteemi väljaehitus. Kuna kämpingu renoveerimine jäi hooaja algusesse, siis meie klientidel tekkis selle ööbimisvõimaluse vastu märkimisväärselt suur huvi, seega arendustööd on hetkel pausile pandud ja jätkatakse esimesel võimalusel.

Hetkel on võimalik ööbida kämpingumajas kuni neljal inimesel. Kaks narivoodi kohta ja kahene diivanvoodi. Kämping on avar ehk 17,3m2. Kämpingust eraldi hoones on välikäimla.

Kuna tegemist on suvitamiseks mõeldud kämpinguga, siis pesemisvõimalus meil puudub, kuid järve suplema saavad kõik. Joogivesi on võimalik võtta värskest voolavast allikatorust saunamaja tagant. Lisatasu eest on võimalik broneerida ööbijatel grilliala, sadama saun, paadid, kalastusvarustus ja aerulauad.

Teenusühikhind
Kämpingöö/inimene10€

Kämpingu tellimisel kehtib maja täitumise miinimumhind 20€. Näiteks, kui tuled üksi meile ööbima, siis tasuda on vaja 20€.

Kui oled omale broneerinud kämpingu kasutamise, siis ole hea võta ise kaasa magamiskott või voodipesu.

Meie kliendid arvestavad alati sellega, et meil on mobiilne iseteenindus. Majutuse, grilliala, sauna, paatide ja aerulaudade broneerimine toimub enne kohale tulekut telefoni või e-maili teel. Pärast broneeringu tegemist edastatakse teile enne teenuse kasutamise algust SMSiga ligipääsukood ja juhised edasiseks toimetamiseks.

Info ja broneerimine: 5916 1510 või laenuta@kuremaa.eu